Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15
Pozvánka na "Hradišťský slunovrat" dne 15. 6. 2024
16
17 18 19
Úplná uzavírka komunikace v ul. Smetanova od 19. 6. 2024
20
Úplná uzavírka komunikace v ul. Smetanova od 19. 6. 2024
21
Úplná uzavírka komunikace v ul. Smetanova od 19. 6. 2024
Pozvánka na slavnostní otevření nové provozovny solárního studia dne 21. 6. 2024
22
Úplná uzavírka komunikace v ul. Smetanova od 19. 6. 2024
Zájezd do divadla 22. 6. 2024
23
Úplná uzavírka komunikace v ul. Smetanova od 19. 6. 2024
24
Úplná uzavírka komunikace v ul. Smetanova od 19. 6. 2024
25
Úplná uzavírka komunikace v ul. Smetanova od 19. 6. 2024
26
Úplná uzavírka komunikace v ul. Smetanova od 19. 6. 2024
27
Úplná uzavírka komunikace v ul. Smetanova od 19. 6. 2024
28
Úplná uzavírka komunikace v ul. Smetanova od 19. 6. 2024
29
Úplná uzavírka komunikace v ul. Smetanova od 19. 6. 2024
30
Úplná uzavírka komunikace v ul. Smetanova od 19. 6. 2024
Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Podrobné kontakty

Podrobné kontakty

Kristina Vosáhlová

starostka

+420 606 660 202

obec@ceperka.cz

Hana Králová

tajemnice

+420 466 941 017

obec@ceperka.cz

Petra Josefová

účetní

+420 466 941 017

obec@ceperka.cz

Zdeněk Bouz

místostarosta

+420 727 827 403

obec@ceperka.cz

Zastupitelstvo obce

  • Kristina Vosáhlová, starostka
  • Zdeněk Bouz, místostarosta
  • Petr Lorenc, zastupitel (předseda finančního výboru)
  • Martin Douda, zastupitel
  • Lucie Rolová, zastupitelka
  • Jiří Veniger, zastupitel (předseda kontrolního výboru)
  • Martin Dostál, zastupitel (člen kontrolního výboru)
  • Jiří Hvězda, zastupitel (člen kontrolního výboru)
  • Hana Grimová, zastupitelka (člen finančního výboru)
  • Milan Jirásek, zastupitel (člen finančního výboru)
  • Radek Jirout, zastupitel

Finanční výbor

  • Petr Lorenc, zastupitel (předseda finančního výboru)
  • Hana Grimová, zastupitelka (člen finančního výboru)
  • Milan Jirásek, zastupitel (člen finančního výboru)

Kontrolní výbor

  • Jiří Veniger, zastupitel (předseda kontrolního výboru)
  • Jiří Hvězda, zastupitel (člen kontrolního výboru)
  • Martin Dostál, zastupitel (člen kontrolního výboru)